Powrót

Festyn Jachtowy w TTS

Festyn jachtowy już za nami. Dziękujmy, że z nami byliście!

To już druga taka impreza w TTS. Do naszej firmy zaprosiliśmy wszystkich, którzy byli ciekawi, jak wygląda proces produkcji jachtów.

Liczba osób, która nas odwiedziła w miniony weekend, jest imponująca. Blisko tysiąc gości, którzy mieli okazję zajrzeć w każdy zakamarek naszych hal produkcyjnych. Uczestnicy festynu byli ciekawscy, szczególnie ci najmłodsi my nie pozostawaliśmy dłużni i chętnie pokazywaliśmy wszystko to, z czego słynie TTS, czyli… nie tylko z budowy luksusowych jachtów, ale i z gościnności.
Dzieci miały do dyspozycji małe miasteczko rozrywki, dmuchane zamki, gry komputerowe, możliwość nauki wiązania węzłów żeglarskich, puszczania dużych baniek mydlanych, czy też stanowiska do rysowania.
Starsi goście z dużym zainteresowaniem przyglądali się kadłubom jachtów i łodzi motorowych, czy też zwiedzali wnętrza luksusowych jednostek. Nie mamy wątpliwości, że wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie. Ku naszemu zaskoczeniu, na Festyn Jachtowy przyjechały osoby nie tylko z regionu, ale nawet z odległych zakątków Polski, chcąc poznać naszą firmę i nasze dokonania. Dziękujemy, że byliście z nami!