Faq

[insert_php]$url = htmlspecialchars($_SERVER[’HTTP_REFERER’]);
echo „powrót„; [/insert_php]

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście! Mamy opracowany własny system szkoleń oraz grupę trenerów, którzy wprowadzą Cię w tajniki pracy laminiarza czy montera.

Chętnie nawiązujemy współpracę również z absolwentami uczelni technicznych, którzy dopiero zaczynają swoją drogę zawodową.

W okresie letnim organizowane są pikniki dla pracowników oraz ich rodzin z licznymi zabawami dla najmłodszych oraz pysznymi potrawami z grilla.

Pracownicy mają również okazję do integracji podczas imprez zimowych, dni otwartych firmy lub podczas wyjazdów na targi branżowe.

Zdrowie pracowników jest dla nas szczególnie ważne. Dlatego zapewniamy im wszelkie możliwe środki ochrony w postaci kombinezonów, odzieży ochronnej, rękawic, masek czy okularów ochronnych. Szczególną uwagę przywiązujemy do przestrzegania zasad BHP. Ponadto wyposażyliśmy zakład w system MIAB – innowacyjne urządzenie służące do oczyszczania powietrza z rozpuszczalników i chemikaliów. Podczas procesu filtrowania powietrza, następuje wtórne wykorzystanie energii uzyskanej w trakcie niszczenia lotnych związków organicznych. Oznacza to, że co 6 minut na naszej hali zachodzi całkowita wymiana powietrza.

Awans uzależniony jest od umiejętności zawodowych. Wraz ze wzrostem kompetencji pracownik obejmuje następujące poziomy stanowisk: Pracownik pomocniczy, Pracownik samodzielny, Specjalista, Ekspert. Każdy awans wiążę się z podniesieniem wynagrodzenia.

Wynagrodzenie składa się z kilku składników: stawki godzinowej, dodatku bhp oraz premii motywacyjnej „Pracuję to mam”. Jest ona wypłacana w miesiącu, gdy pracownik nie miał nieusprawiedliwionej nieobecności lub zwolnienia lekarskiego. Przyznawane są również dodatki specjalne oraz funkcyjne.

Wszystkie oferty pracy w TTS można znaleźć na naszej stronie www. Prześlij do nas swoje dokumenty aplikacyjne, nawet jeżeli nie znajdziesz oferty, która Cię interesuje. Na przesłaną mailem wiadomość otrzymasz potwierdzenie jej odbioru. Możesz również spotkać się z nami na targach pracy i obserwować na Facebooku. To doskonałe miejsce, aby być na bieżąco z tym, co się u nas dzieje.

Rozkład Twojego czasu pracy jest uzależniony od zajmowanego stanowiska. Działy produkcyjne pracują najczęściej w systemie 3-zmianowym, w godzinach 6-14, 14-22, 22-6. Sobota i niedziela są dniami wolnymi.

Tak, staże oferowane przez TTS są płatne i dedykowane studentom i absolwentom różnych kierunków studiów. Trwają od 3 do 6 miesięcy, a szczegółowe wymagania wobec kandydatów określane są w trakcie naboru, który odbywa się dwa razy w roku.

Pozostawiamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami, których zapraszamy na rozmowy rekrutacyjne. Ma to miejsce najczęściej do 2 tygodni po otrzymaniu CV. Po spotkaniu, zawsze informujemy kandydatów o wyniku rekrutacji.

„Tutaj” znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące tego procesu.