Powrót

KONKURS NA PRACĘ DYPLOMOWĄ – Edycja 2017

Nasza firma, wspólnie z Zakładem Projektowania Jachtów i Statków na Wydziale Techniki Morskiej i Transportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, ogłosiła Konkurs na najlepszą pracę dyplomową w zakresie budowy jachtów żaglowych i motorowych. Celem konkursu jest promocja nowoczesnych metod stosowanych w projektowaniu i budowie jachtów oraz wspieranie innowacyjności w rozwiązywaniu problemów inżynierskich i organizacyjnych w tej dziedzinie.

Główna nagroda w wysokości 3000zł przypadnie tej pracy inżynierskiej, magisterskiej, doktorskiej lub zaliczeniowej na studiach podyplomowych, która została zgłoszona i dotyczy m.in. takich tematów jak projektowanie i budowa jachtów, materiały kompozytowe wykorzystywane przy produkcji jachtów, zarządzanie produkcją i jakością przy wytwarzaniu jachtów.
Zachęcamy więc pasjonatów żeglarstwa oraz studentów kierunków takich jak Budowa Jachtów, Chemia czy Zarządzanie Produkcją do zgłoszenia swojej pracy. Termin składania zgłoszeń mija 31.10.2017r.

Regulamin Konkursu i Formularz zgłoszeniowy można pobrać poniżej.

Konkurs na pracę dyplomową – Regulamin 2017
Konkurs na pracę dyplomową – Formularz zgłoszeniowy

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy z Organizatorem konkurs@yachtech.pl